Tisztelt Szülők! Tisztelt Tanulók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a központi írásbeli felvételi vizsga időpontja 2021. január 23. (szombat) 10:00 óra.

Azok a tanulók, akik iskolánkban írják a központi felvételi vizsgát, legkésőbb 9:00 óráig jelenjenek meg a vizsga helyszínén (6723 Szeged, Csongor tér 1.), íróeszközt (kék vagy fekete színnel író tollat, és a rajzok készítéséhez ceruzát), vonalzót, körzőt, szögmérőt, valamint személyazonosításra alkalmas igazolványt (diákigazolványt vagy személyi igazolványt)  hozzanak magukkal.

Akik a fenti időpontban megtartott felvételi vizsgán alapos ok miatt nem tudtak részt venni, azok az intézményhez írásban benyújtott, indokolt kérelem alapján pótló írásbeli vizsgát tehetnek, melynek időpontja 2021. január 28. 14:00 óra.

A járványhelyzet miatt előírt biztonsági intézkedéseket a honlapunkon fogjuk közzétenni, kérjük kövessék a honlapunkat.